Vřesovice RD 2+1

Vřesovice RD 2+1

REZERVACE NEMOVITOSTI DO 24 HODIN OD SPUŠTĚNÍ INZERCE!!!

Hledáte šikovný a útulný rodinný dům k bydlení, nebo rekreaci blízko Kyjova? Pak Vás zveme na prohlídku tohoto domu přízemního, řadového 2+1 s velkým dvorem i zahradou ve Vřesovicích. Dům je postaven ze smíšeného zdiva, nepodsklepený s několika venkovními užitkovými místnostmi (garáž, dílna, dřevník, hospodářské stavby), které lze přestavět na další pokoje. Původní dům z počátku dvacátého století byl rozšiřován až do dnešní podoby. Dům vhodný i k podnikání. V domě internet a satelit. Dům se prodává kompletně vybavený včetně zahradní techniky.

V roce 2010 proběhla rekonstrukce domu: kompletně nové rozvody elektřiny (vedené až do zahrady), plastové okna, dveře, podlahy (plovoucí v pokojích a dlažba v kuchyni, jídelně a koupelně), venkovní prostory, fasáda domu a vyhřívaný bazén s posezením.

Dispozice: Vstupní chodbou je přístup do dvou pokojů (jeden průchozí) a kuchyně s jídelnou. Vedle kuchyně je prostory na potraviny a prostorná koupelna se sprchovým koutem, pračkou a odděleným WC.

Na dům navazuje prostorný, uzavřený dvůr s posezením, garáží, užitkovými stavbami, venkovní vyhřívaný bazén a obrovská zatravněná zahrada 1610 m2.

K domu přináleží i samostatný sklep na brambory.

Cena: 1.750.000 Kč vč. provize

Inž. sítě: vlastní voda, nová elektřina 230/400 V, plynová přípojka na domě, septik s přepadem. Topení je krbovými kamny a elektrickými přímotopy.

Celková / zastavěná plocha: 2090 / 392 m2

Prohlídka nemovitosti

Telefon: +420 731 114 317 | E-mail: info@realityinergo.cz

Napsat komentář