Prodáváte nemovitost?

Prodáváte, nebo zvažujete prodat svoji nemovitost? Pak právě pro vás je tento seriál. Budu se v něm zabývat jak prodej nemovitosti vlastně probíhá, čeho vyvarovat a na co si dát pozor. Proberu také fakta, které určují, jak rychle se nemovitost prodá a také za jakou výslednou cenu.

Jasně, prodej nemovitosti se může zdát velmi jednoduchý. Oslovíte libovolnou realitní kancelář, necháte nemovitost nafotit, popsat a případně i uzavřete s realitní kanceláří exkluzivitu a tím pro vás celá záležitost prodeje končí. Všechny realitní kanceláře jsou přece stejné- nafotí, popíšou nemovitost, dají ji na internet a čekají na zájemce. Omyl. Obrovský omyl. Uznávám, drtivá většina realitních kanceláří funguje přesně takto. Ovšem věřte, že jsou vyjímky, které potvrzují pravidlo.

Tímto vším se budu v seriálu zabývat. Vždy v každém dílu rozeberu jeden bod ze všech úhlů. Pokud bude mít dotaz, nebo připomínku, budu rád za každou zpětnou vazbu. Stejně tak pokud se vám bude seriál líbit, budu rád za komentář nebo sdílení.