Moravany RD 4+kk

Moravany RD 4+1

Hledáte vhodnou nemovitost k bydlení, nebo rekreaci v blízkosti Kyjova? Potom bych Vám rád nabídl k prodeji rodinný dům 4+kk po částečné rekonstrukci v Moravanech u Kyjova s prostorným dvorem a zahradou. V obci je dobrá občanská vybavenost – lékař, škola, školka, pošta i restaurace.

Dispozice: Dům je po rekonstrukci vnitřních prostor – byly udělány nové rozvody elektřiny a vody, odpady, nové omítky a betonové podlahy. V dvorní části byla vyměněna okna za plastová. V zadním pokoji jsou francouzské dveře na verandu. V kuchyni je připravený zděný skelet pro zabudování vestavné trouby, myčky, varné desky a skříněk. V koupelně je připravený sprchový kout, závěsné WC a plynový kotel. Chybí dodělat rozvody topení (plánované topení krbem nebo plynem). Přípojka plynu je v průjezdu. K domu přiléhá prosklená veranda s prostorným sklepem ve kterém je studna. Za domem je zahrada s udírnou a přilehlý hospodářský přístřešek. Celý pozemek je ve tvaru písmene L.

Velmi šikovný domek k bydlení i rekreaci. Upřímně mohu určitě doporučit jako velmi solidní, prostorný domek po částečné rekonstrukci.

Cena: 480 000 Kč vč. provize

Inž. sítě: obecní voda a kanalizace, plyn, elek. 230 / 400 V, studna

Celková / zastavěná plocha: 656 / 386 m2

Prohlídka nemovitosti

Telefon: +420 792 361 493 | E-mail: info@realityinergo.cz